Beko Servis İstanbul >> 444 78 56

Hakkımızda

Arçelik ve Beko ürünlerinin tek bir adreste hizmet alması adına yılları önce çıktığımız bu yolculukta çokta kolay şeyler yaşamadık ancak önemli olan her sıkıntıda yanımızda olan müşterilerimizin yıllardır bizden vazgeçmemiş olmasıdır. Bizler büyük bir aileyiz ve bu aile ile birlikte yolumuza en iyi şekilde devam ediyoruz.

Kurduğumuz düzen gayet sağlam ve ayakları yere basan bir ekibimiz var! Bu ekip ile yıllardır birlikteyiz ve sizin de ailemize dahil olmanız ile birlikte 10 yıl gibi uzun bir süreyi geride bıraktık! Arçelik ve Beko marka ürünleriniz için bizlere her zaman güvendiniz ve bizler de bu güveni hiçbir zaman boşa çıkarmadık, peki nedir bizleri farklı kılan ya da bu karda insanı bize bağlayan?

*Yaygın servis ağlarımız ve donanımlı araçlarımız ile birlikte farklı noktalara en kısa sürede ulaşan hızlı bir ekibe sahibiz!
*1 yıl parça ve işçilik garantisi hizmetimiz ile karşılıklı güven ilkense bağlı olarak çıktığımız bu yolda şimdiye kadar hiçbir sorun yaşamadık.
* Donanımlı personel ve en önemlisi güler yüzlü çağrı merkezi ekiplerimiz sayesinde sorunlarınızla her zaman yakından ilgilendik ve sizleri hiçbir zaman yalnız bırakmadık.
*Diğer firmalar tatil yaparken bizler hafta sonu da servis hizmeti sunmaya devam ettik ve hali hazırda tatil günleri de siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz…

Yorum Ekleyin

Call Now ButtonServis Çağır