Beko Servis İstanbul >> 444 78 56

Hizmetlerimiz

Arçleik ve Beko gibi iki güçlü marka ile çalışmak pek de kolay değil ancak biz bu yola çıktığımız andan itibaren pek de kolay şeyler atlatmadık! Tüm sorunlara rağmen 10 yılı devirmeyi başardık ve sektörün zirvesinde yer almayı başardık. Marka değerlerine önem veriyoruz ve bu markaların sorumluluğu altında hizmet veriyoruz.

Siz değerli müşterilerimizden gelen telefonlara mümkün olduğu kadar hızlı geri dönüşler yapmaya özne gösteriyoruz. Her gün büyüyen ve daha çok gelişen firmamız personel sayısını da arttırmaya devam ediyor ve bu sayede çok daha fazla kişiye ulaşma hedefimize de biraz daha yaklaşmış oluyoruz.

Arçelik ve Beko marka ürünleriniz için kaliteyi ayaklarınıza kadar getiriyor ve piyasanın en güçlü kadrosu ile sizleri tanıştırıyoruz. Servis hizmetlerimiz birçok konuda sizlere en iyi şekilde yardımcı oluyor ve bakım, onarım hizmetlerimizin yanı sıra yetkili servislerin müdahale etmediği montaj hizmetlerini de sizlere en iyi şekilde sunuyoruz.

Arçelik ve Beko gibi iki dev markanın gücünün farkındayız ve bizler de bu güce en iyi şekilde ortak olarak sizlerin huzuruna çıkıyoruz. Kaliteye değer veren ve bilinçli bir şekilde çalışmalarına devam eden bu ekiple çalışmak isterseniz hemen 444 78 56’yı arayabilir ve çağrı merkezi ekiplerimiz ile görüşmelere başlayabilirsiniz. ! yıl parça ve işçilik garantili servis hizmetlerimiz ile sizlerden gelecek olan telefonları bekliyoruz.

Yorum Ekleyin

Hizmet Bölgelerimiz

Call Now ButtonServis Çağır