Beko Servis İstanbul >> 444 78 56

1 Yıl Parça ve İşçilik Garantili FAKİR Süpürge Servisi

Gün içerisinde sıklıkla kullanılmasına rağmen elektrikli süpürgeler pek fazla önem gösterilmeyen ve ön planda bulunmayan elektronik ürünlerdir. Ancak ev işlerinde en önemli yardımcılardan birisi olan elektrikli süpürgelerde meydana gelebilecek herhangi bir arıza çok ciddi aksaklıklara ve mağduriyetlere neden olabilmektedir.

Elektrik süpürgelerinin gün içerisinde üstlendiği bu önemli görevin bilincinde olan İstanbul Fakir Servisi merkezi tarafından dinamik ve kaliteli bir servis hizmeti sağlanmaktadır. Türkiye’nin en önemli ev elektroniği markalarından birisi olan Fakir tarafından üretilmiş tüm elektrikli süpürge modelleri için hızlı ve kaliteli servis hizmetleri sağlamaktadır.

Fakir markalı elektrikli süpürge modellerinde herhangi teknik bir arıza meydana gelmiş olması kullanım ömrünü doldurduğu anlamına gelmemektedir. Arızalanan Fakir elektrikli süpürge ile ilgili profesyonel arıza onarım hizmetleri için Beyoğlu Fakir Servis merkezine başvuru gerçekleştirilebilir. Servis merkezi tarafından tüm Fakir elektrikli süpürgelerde meydana gelen teknik arızalar için niteliği ne olursa olsun aynı önem ve aynı ciddiyet ile müdahale etmektedir.

Böylelikle tüm müşterilerinin elektrikli süpürgelerini arıza onarım işlemlerinden sonra tıpkı ilk günkü kalite ve performansında kullanmasını sağlamaktadır. Üstelik servis merkezi tarafından gerçekleştirilen her bir arıza onarım ve parça değişim işlemleri için güvenilir hizmet ilkesine bağlı olarak 1 yıl süreyle garanti desteği de verilmektedir. Böylelikle ilgili arızanın kısa sürede tekrarlaması veya farklı bir arızaya yol açması durumunda kesinlikle tüketicilerinin mağduriyetine neden olmamaktadır.

Yorum Ekleyin

Hizmet Bölgelerimiz

Call Now ButtonServis Çağır