Beko Servis İstanbul >> 444 78 56

Beko Servis İstanbul’da Nerelere Hizmet Veriyor?

Özel Beko Servis Merkezi, İstanbul’un birçok semtine ulaşmayı başarmış durumda ve an itibarıyla Anadolu ve Avrupa yakalarında şubeleri bulunmaktadır. Geniş servis ağımız ve kalabalık çalışan grubumuz ile birlikte gün içerisinde adreslerinize ulaşıyor ve kısa sürede sorunlarınızı çözüyoruz. Beko marka ürünlerinizin daha sağlıklı hizmet verebilmesi için elinden geleni yapan kalabalık bir çalışan kadromuz var ve bu kadroya ulaşarak sizler de servis taleplerinizi iletebilirsiniz.

Az önce de belirttiğimiz gibi geniş bir haritaya yayılmış durumdayız ve her geçen gün daha fazla adrese ulaşabilmek adına bu haritayı genişletiyoruz. Servis araçlarımızın sayısı da aynı şekilde artıyor ve bu sayede sizlere ulaşmak da daha kısa sürüyor. Servis taleplerinizi aldıktan hemen sonra yola çıkıyor ve adreslerinize geliyoruz. Sorunları tesbit etmek çok uzun sürmüyor ve eğer çok büyük bir sorun yoksa olay yerinde sorunu çözerek işlemleri tamamlıyoruz.

Servis taleplerinizi sizler de 444 78 56 numaralı telefon aracılığı ile bizlere iletebiliyorsunuz ve çok yakın zamanda online olarak da bu talepleri iletebileceğiniz bir platform ile karşınıza çıkmaya hazırlanıyoruz. Sunduğumuz hizmetler hakkında daha fazla bilgi almak ve en azından firma çalışanlarımızı daha yakından tanımak adına web sitemizde yer alan içeriklere göz atabilir ve merak ettiklerinizi de öğrenebilirsiniz. Daha fazla bilgi için teknik destek hattımız da sizlere en iyi şekilde yardımcı olacaktır.

1 Yorum

  • Aynı güne hizmet sunmaları büyük bir artı. Açıkçası sallarlar, gelmezler diye düşünüyordum ki beni yanıltmayı başardılar. Herşeyden önce söz verilen saat ve günde adreste olmak bence çok önemli.

Hizmet Bölgelerimiz

Call Now ButtonServis Çağır