Beko Servis İstanbul >> 444 78 56

Beko Servis Anlayışına Yepyeni Bir Soluk

Yetkili servislerin popülaritesini her geçen gün yitirmesi ile birlikte özel servis sektörü de tam aksine gelişimini en iyi şekilde sürdürmeye devam ediyor ve bu gelişim ile birlikte bizler de müşteri portföyümüzü en iyi şekilde genişletmeye devam ediyoruz.

Beko Servis anlayışına yepyeni bir soluk getiren firmamız sektörel gelişime de en iyi şekilde katkı sağlıyor ve deneyimli personeli ile sunduğu hizmetleri daha kaliteli bir hale getiriyor. Biz diğer firmalara göre biraz daha farklı bir yol izliyoruz ve müşteri odaklı çalışan firmamız her geçen gün farklı bir yenilik ile memnuniyetinizi daha üst seviyelere taşımayı tercih ediyor.

Yapılan çalışmaları online olarak da müşterilerimiz ile paylaşıyoruz ve bu da firmamızın teknolojiyi ne karda iyi kullandığını gösteriyor.

Beko özel servis firması sayesinde sizler de farkı görebilir ve ürünlerinizi daha kurumsal bir firmaya teslim edebilirsiniz. Garantili hizmetler ve karşılıklı güven ilkesine bağlılığı ile yoluna devam eden ve bu sektörü elinde bulunduran firmamız daha dinamik ve daha genç kadrosu ile de göz doldurmayı başarıyor.

Neden tercih etmeniz gerektiği konusunda sayısız avantaj sunuyoruz ve sizleri daha fazla memnun edebilmek adına çalışıyoruz. Her geçen gün biraz daha büyüyen ve üzerine biraz daha koyan bu genç ekibe ulaşmak için sizler de firma çağrı merkezi numaramız olan 444 78 56’yı tuşlayabilirsiniz.

1 Yorum

  • Sancaktepe’de oturuyorum. Teknisyen arkadaşlar servisi yazdırdıktan yarım saat sonra falan gelip adresime sorunumu çözdüler. Kendilerine hızlı geri dönüş sağladıkları için tekrardan buradan teşekkür etmek istiyorum. Ayrıca hizmet esnasında gerek kıyafetleri gerekse konuşma tarzları olsun gerçekten bu işi hakkıyla yaptıklarının özeti gibiydi. Kendilerine ve kuruma aynı çizgide devam etmeleri için başarılar diliyorum.

Call Now ButtonServis Çağır