Beko Servis İstanbul >> 444 78 56

Beko Klimanız İçin Profesyonel Servis!

Özel Beko Servis firması, klimalarınızın bakımını üstlenmeye devam ediyor ve kaliteli ekipleri ile birlikte fark yaratıyor. Ekiplerimize güveniyoruz çünkü hepsi ilgili kurumlarda eğitimini almış ve uygulama kısmında da bu sektörün tozunu yutmuş deneyimli inanlardır. Klimalarınızın sorunlarının yanı sıra, neye ihtiyacı olduğunu da çok iyi analiz edebilen kaliteli ekibimiz, haftanın her günü sizlerin yanında yer alıyor.

Düzenli bakım ya da ürünlerinizin servis hizmetleri için sizler de servis talebinde bulunarak gün içerisinde hizmet alabilirsiniz. Beko marka klimalarınızın modeli ne olursa olsun gerekli müdahaleleri yapıyoruz ve bu müdahalelerin sonunda garanti belgelerinizi de sizlere sunuyoruz. Yaz aylarında en büyük kurtarıcınız olan klimalar, sağlıklı bir şekilde bakıma alındığı takdirde daha güçlü performans ve daha yüksek verim ile sizlere hizmet verecektir.
Klimalarınızın dilinden çok iyi anlayan bu ekip, uygun fiyatlar ile karşınıza çıkıyor ve kalitesini konuşturmaya da devam ediyor. Gerekli müdahaleler ile birlikte sizlere de detaylı bilgiler veriliyor ve bu bilgiler doğrultusunda ürünlerinizi nasıl daha sağlıklı kullanabileceğiniz de sizlere sunuluyor.

Sektörün en iyileri ile tanışmak için daha fazla vakit kaybetmeyin ve sizler de 444 78 56 numaralı telefon ile firmamıza ulaşın! Fark yaratan servis hizmetleri ile birlikte güler yüzlü ekiplerimiz de bu numara karşısında sizleri bekliyor olacak ve gün içerisinde de sorunlarınızı çözmek adına yola koyulacaklardır.

Yorum

  • Akşam üzeri 7 gibi arkadaşlar sağolsunlar ricamı kırmadılar ve gelip klimamın bakımını yaptılar. Şu an gayet iyi bir şekilde çalışıyor. Kendilerine teşekkür ediyorum.

  • yalanınızı sevsinler ben yaz basından beri klimamı arızalı dört kezservise gitti hala çalışmıyor ben böyle rezil bir iş görmedim yapamıyorsanız anlamıyoruz deyin uğraştırmayın çareyi başka bir klima almakta buldum asla beko ve arçelik almamda alacak alanlarada tavsiye etmem daha beş yıllık klima çöpe gitti yazık değilmi

    • Merhaba Kemalettin bey,

      Yaşamış olduğunuz sorununuzu servislere değil, fabrikaya yani direkt olarak markanın kendisine iletirseniz daha faydalı olacağı düşüncesindeyiz. Çünkü bahsettiğinize göre şikayetiniz markadan kaynaklanmakta.

      İyi günler.

Hizmet Bölgelerimiz

Call Now ButtonServis Çağır