Beko Servis İstanbul >> 444 78 56

Beko Marka Çamaşır Makineleriniz İçin Güvenilir Servis Hizmeti

Güven, ödeme yaptığınız her konuda büyük önem taşıyor. Sonuç olarak her biriniz kaliteli hizmet almak ve bu hizmetin karşılığını da en iyi şekilde görmek adına çok fazla zaman harcıyor ve araştırma yapıyorsunuz ancak bu zamanın kayba dönüşmesi de canınızı haliyle sıkıyor. Sizleri mutlu etmek ve canınızı sıkmamak adına elimizden gelenin çok daha fazlasını yapıyoruz. Beko marka makinelerinizin her türlü sorunu ile yakından ilgilenen bir ekibe sahibiz ve bu ekip ile birlikte kaliteyi de kapılarınıza kadar getiriyoruz.

Çamaşır makinelerinizin ne kadar hassas bir yapıya sahip olduğunu çok iyi biliyor ve bu hassasiyetin farkında olarak yolumuza devam ediyoruz. Kalite bizim için önemli ve bu kaliteyi her geçen gün bir üst seviyeye taşımak adına da elimizden gelenin çok daha fazlasını yapıyoruz.

Beklentilerinizi karşılamak adına elinden geleni yapan firmamız, sizlere daha kaliteli hizmet sunmak ve ürünlerinizi kusursuz bir şekilde sizlere teslim etmek adına her şeyi yapıyor ve zaten sizler de şans verip bir kez hizmet aldığınızda ne demek istediğimizi daha iyi anlayacaksınız. Bu işi iyi yapan kadromuz ile birlikte daha güçlü işler yapıyor ve 10 yılı aşkın süredir de bu sektördeki yerimizi alıyoruz. Bize iletişim numaralarımızdan ya da web sitemiz üzerinden dilediğiniz an ulaşabilir ve taleplerinizi kısa sürede kolay bir şekilde iletebilirsiniz.

Yorum

  • Çamaşır makinemizin kapağında ya da kilidinde sorun olduğunu düşünüyorum. Bazen kapanıyor program başlıyor bazen de kapatmama rağmen sanki kapı açıkmış gibi algılıyor ve programı bir türlü başlatmıyor. Makinem hemen evimde tamir olur mu? Yoksa alıp atölyeye falan götürmeniz gerekiyor mu? Ona göre servis talebi oluşturacağım.

    • Merhaba Helin hanım,

      Teknisyen arkadaşlarımız sorununuzu adresinizde çözebilirler. Makinenizin atölyeye gitmesine gerek yoktur.

      İyi günler.

Hizmet Bölgelerimiz

Call Now ButtonServis Çağır