Beko Servis İstanbul >> 444 78 56

Beylikdüzü AİRFEL Teknik Servisi

Kombiler her mevsimde kullanılan elektronik eşyalardır. Sürekli ve aralıksız çalışan her elektronik eşyanın kendi parçalarından ya da kullanıcı hatasından ötürü arızalanacağı kaçınılmaz bir sondur. Bu sebep ile her markanın kombisinin çıkardığı arızalara göre hata kodları olduğu gibi bu kodlar Airfel marka kombilerde de mevcuttur.

Ayrıca kombilerin arızalanmaması için yıllık rutin olarak bakımının yapılması gerekmektedir. Bu bakımlar teknik bilgisi olan uzmanlar ya da alanında profesyonel kişiler tarafından yapılmalıdır. Kombi arızalarının birçoğunun sebebi uzun süre bakımının yapılmamasından ötürü ortaya çıkan arızalar olduğu bilinmektedir.

Airfel markasına ait kombiler ile alakalı her türlü yaşadığınız problemde İstanbul Airfel Servis isimli özel teknik servis firmasına ilgili numaradan ulaşarak arıza bildirimi yapabilirsiniz. Airfel Kombi Servis firması güler yüzlü ekibi ve alanında öncü kişilerden oluşan kadrosu ile verdiği hizmetler karşılığında müşterilerden tam not almıştır. Her gün kendini geliştirmeye açık yenilikçi ekibi Airfel Kombileriniz için teknik servis arayışındaysanız tam da aranılan özelliklere sahip bir özel teknik servis firmasıdır.

Airfel Servis Beylikdüzü merkezine 444 88 48 numaralı telefondan ulaşabilir bakım, montaj işlemlerini çok hızlı bir şekilde yaptırabilirsiniz. Aynı şekilde kombinizde yaşanan bir arıza durumu için de yine aynı numara üzerinden kendilerine ulaşıp, arıza kaydını oluşturabilirsiniz.

Yorum Ekleyin

Hizmet Bölgelerimiz

Call Now ButtonServis Çağır