Beko Servis İstanbul >> 444 78 56

Maltepe Özel ECA Kombi Servis

Özel ECA Servis olarak kaliteli bir hizmet vermek için çalışıyoruz. Bunun için Eca markalı tüm ürünlerde en iyi bakım ve onarım hizmeti sağlamaktayız. Özel servis olarak yetkili servislerin veremediği hizmet kalitesini en iyi şekilde sizlere ulaştırmak için çabalıyoruz. Eca özel servisimizin temel amacı en iyi ve en kaliteli hizmet ile müşteri memnuniyeti yaratmaktır. Bizim için en önemli şey müşterimizin verdiğimiz hizmetten memnun kalmasıdır. Servis ekibi olarak amacımızdır.

Sizlerde Eca markalı ürünlerinizde sorun yaşıyor veya bakım yaptırmak istiyorsanız bize ulaşın ve sizin için en iyi hizmeti sunalım. Eca yetkili servislerinin sunmadığı ve herkesin aradığı kaliteli hizmeti sizler için özel servisimizin sunmaktadır. Sizler de bu memnuniyeti yaşamak istiyorsanız numaramız 444 7 856’dır. Bu numaradan bizlere ulaşabilirsiniz. Eca Özel servisimiz sizlere en kısa zaman da gezici mobil ekiplerimizi yönlendirecektir. Bu sayede kısa zaman da ve kolaylıkla hizmetinizi alabileceksiniz. Gelişmiş teknolojimiz ve güçlü organizasyon yöntemimiz ile anında hizmet sunuyoruz.

Özel ECA Servis Maltepe ekibimizdeki her bir personelimiz alanında uzman ve deneyimlidir. Güçlü kadrosuna güvenebilir ve Eca markalı tüm ürünlerin bakım ve onarımını yaptırabilirsiniz. Soruna göre Eca ürününüze evinizde bakım ve tamir sağlıyoruz. Uzun sürecek bir sorun ise servisimize alarak orada da en kısa zamanda bakımını yapıp teslim ediyoruz. Ayrıca değiştirdiğimiz veya yenilediğimiz parçalarda 1 yıl parça garantisi veriyoruz.

Yorum Ekleyin

Hizmet Bölgelerimiz

Call Now ButtonServis Çağır