Beko Servis İstanbul >> 444 78 56

Pendik Altus Teknik Servis Merkezi

Modern yüzyılda beyaz eşya teknolojisine yön veren başlıca markalardan birisi haline gelen Altus markasının çok fonksiyonel özelliklere sahip olan beyaz eşya ürünlerinde satış sonrası hizmetlerinde özellikle tüketicinin garanti süresinin ardından ihtiyaç duyduğu servis desteği hizmetlerine ilişkin olarak Altus Servisi tarafından bölgesel çapta hizmetler sunuluyor.

Firmamız, alanında uzman ekipler ile müşterilerinin Altus markalı beyaz eşya ürünlerinin teknolojilerine uygun standartlarda hizmetler sunuyor. Özellikle de tüketicinin Altus teknolojisine sahip olan beyaz eşya ürünlerinde karşı karşıya kalabileceği tüm arızalanmalara yönelik olarak Altus Servis Pendik merkezimizde profesyonel ve kaliteli çözümler üretiyoruz.

Servis uygulamasından geçen Altus markalı bulaşık makinesi, çamaşır makinesi ve buzdolabı gibi tüm beyaz eşya ürünlerinin benzer kalite ve performansta bir çalışma sergileyebilmesi sağlanıyor. Böylelikle Altus beyaz eşya ürünlerinin her zaman üstün kalite ve performansta rahatlıkla kullanılabilmesine yardımcı oluyor. Her zaman teknoloji alanındaki ve Altus’ un en yeni gelişmelerini yakından takip eden hizmet anlayışı çerçevesinde müşterilerine en güncel teknolojik altyapısı ile servis hizmetleri sunuyoruz.

Firmamız Altus Teknik Servisi merkezimiz, maksimum düzeyde müşteri memnuniyeti hizmeti anlayışı çerçevesinde müşterilerine hizmet veriyor. Tam donanımlı mobil ekipleri ile Altus markalı tüm beyaz eşya ürünlerinde yaşanabilen arızalanmalarda tüketicinin karşı karşıya kalabileceği mağduriyetin en kısa süreler içerisinde giderilmesi sağlanıyor. Bu gibi kaliteli ve profesyonel beyaz eşya servis hizmetlerinden yararlanabilmek için firmamızın her an uzman çağrı merkezi çalışanları ile hizmet verdiği çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Yorum Ekleyin

Call Now ButtonServis Çağır