Beko Servis İstanbul >> 444 78 56

Philips Süpürgeleriniz için Tuzla’da Hizmetinizdeyiz!

Philips günümüzün en fazla kullanılan markalarının başında yer alıyor. Kaliteli ve dayanıklı ürünleriyle tanınan Philips özellikle elektrik süpürgesi modellerinde ev hanımlarının gözdesi haline gelmiş durumdadır. Her elektronik cihazda olduğu gibi Philips marka elektrik süpürgelerinde de zamanla çeşitli nedenlere bağlı olarak arızalar ortaya çıkabilir.

Arızalara acil olarak müdahale edilmezse günlük olarak yapılması gereken temizlik işlemlerinin çoğunluğu aksamış olacaktır. Bu nedene bağlı olarak elektrik süpürgesi arızası onarımı için acil olarak harekete geçilmesi gerekir. Arıza çözümünü kısa bir süre içinde sağlayan Philips Süpürge Servis cihazı eski verimine geri getirme garantisi veriyor. Cihazdaki büyük veya küçük çaplı arızalar için danışabileceğiniz adres performans sorunlarının geride kalmasını sağlarken, cihazın ömrünün uzamasına yardımcı olmaktadır.

Servisten teknik destek almak için tek yapılması gereken şey ise servis talebinde bulunmaktır. Servis talebi oluşturulduktan sonra tarafınıza kadar gelen servis ekipleri sayesinde cihaz adresinizden alınırken onarım işlemleri tamamlandıktan sonra cihaz adresinize kadar teslim edilecektir.

Elektrik süpürgesi bakım işlemleri içinde Philips süpürge servis adresine danışabilirsiniz. Bakım işlemlerinin düzenli olarak yapılması cihazın ömrünü uzatarak performans sorunlarının sona ermesine neden olmaktadır. Bu nedenle cihaz kullanıcılarının belirli bir düzene bağlı olarak elektrik süpürgesi bakım işlemlerini yaptırması yerinde olacaktır. Bakım ve onarım işlemlerinin zorluğunu alacak olan Philips Servis Tuzla adresine 444 78 56 numarası üzerinden ulaşabilir dilediğiniz an servis talebinde bulunabilirsiniz.

Yorum Ekleyin

Hizmet Bölgelerimiz

Call Now ButtonServis Çağır